AEK FUTSAL LOGO

AEK ROOTS LOGO

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η Β ΥΠ ΚΑ
1. ΑΕΚ 3 3 0 0 9 24 3
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3 2 1 0 7 24 10
3. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3 2 1 0 7 17 5
4. ΑΠΣ ΚΟΜΠΡΑ 3 2 0 1 6 10 11
5. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3 2 0 1 6 7 8
6. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ 3 1 2 0 5 16 15
7. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ 3 1 0 2 3 15 16
8. ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL 2 1 0 1 3 8 10
9. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ 2 0 0 2 0 8 10
10. ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2 0 0 2 0 7 16

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Κ18

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑ Β
1. ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ 0
2. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ 0
3. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0
4. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0
5. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0
6. ΑΕΚ 0
7. ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0
8. ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΣ 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Κ16

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η Β ΥΠ ΚΑ
1. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 9 8 0 1 24 84 26
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 9 6 2 1 20 54 30
3. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 8 6 1 1 19 62 36
4. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ 9 4 0 5 12 49 47
5. ΑΣ ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡ 9 2 1 6 7 34 66
6. ΑΕΚ 8 2 0 6 6 19 57
7. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ 8 0 0 8 0 2 42

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Κ14

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η Β ΥΠ ΚΑ
1. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 1 1 0 4 11 4
2. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ 2 1 1 0 4 8 3
3. ΑΣ ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡ 2 1 1 0 4 7 4
4. ΑΕΚ 2 1 1 0 4 5 4
5. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ 2 1 0 1 3 9 5
6. ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2 1 0 1 3 10 7
7. ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2 1 0 1 3 8 8
8. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 0 0 1 0 1 7
9. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΗΝΑΣ 2 0 0 2 0 5 13
10. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ 1 0 0 1 0 0 9

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Κ12

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η Β ΥΠ ΚΑ
1. ΑΕΚ 11 11 0 0 33 77 15
2. ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10 8 1 1 25 38 23
3. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ 10 7 0 3 21 42 19
4. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 10 7 0 3 21 35 23
5. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ 11 6 0 5 18 53 34
6. ΑΣ ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡ 10 5 1 4 16 33 23
7. ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10 4 0 6 12 25 37
8. ΑΟ ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 11 2 0 9 6 26 78
9. ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10 1 0 9 3 26 69
10. ΑΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ «ΔΡΑΣΗ-ΑΘΛΟΣ» 11 0 0 11 0 3 37

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Κ10

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η Β ΥΠ ΚΑ
1. ΑΕΚ 12 12 0 0 36 90 17
2. ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ 12 10 1 1 31 74 21
3. ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 12 10 0 2 30 73 29
4. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ 11 9 1 1 28 63 19
5. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΗΝΑΣ 12 6 1 5 19 58 41
6. ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 13 6 0 7 18 47 43
7. ΑΟ ΖΩΗ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 11 5 0 6 15 38 50
8. ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΠΣ 12 5 0 7 15 47 71
9. ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 11 4 0 7 12 31 58

Α' ΑΝΔΡΩΝ - ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Τετάρτη, 23 Ιανουαρίου 2019
ΑΕΚ -> ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
21:00

ESHOP BANNER

Κ18 - ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
ΑΕΚ -> ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ
21:00

ela stin aek

Κ16 - ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
ΑΕΚ -> ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ
21:00

Κ14 - ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
ΑΕΚ -> ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
21:00

Κ12 - ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
ΑΕΚ -> ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
21:00

Κ10 - ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΑΟ ΖΩΗ ΠΕΝΤΕΛΗΣ -> ΑΕΚ
21:00

Η εμφάνιση των ομάδων

AGONISTIKI EMFANISI TRIPLE 2017 18

Πρωτοσέλιδα

Η ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

Η ΟΜΑΔΑ Κ18

sponsor dios2

ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ